Od 2010 roku uczestniczymy w kolejnych edycjach

OGÓLNOPOLSKIEGO PROGRAMU EDUKACJI ZDROWOTNEJ

DLA PRZEDSZKOLAKÓW.

Nasze uczestnictwo w poszczególnych edycjach poparte jest licznymi certyfikatami.

Dzieci i nauczyciele otrzymują pakiety materiałów edukacyjnych opracowane przez ekspertów stomatologicznych i zatwierdzonych przez metodyków.

Zapraszamy już teraz do odwiedzenia strony internetowej programu www.akademia-aquafresh.pl oraz o dołączenie do  profilu na facebook-u (profil Akademia Aquafresh) http://www.facebook.com/pages/Akademia-Aquafresh/202822516446697ωsk=app_208195102528120

Uwaga na tym profilu będą przeprowadzane liczne konkursy gry i zabawy dodatkowe dla wszystkich, (należy kliknąć przycisk „Lubię to” ;)

 

 

Nasze przedszkole pracuje w oparciu o program:

Żyrafa Ola i przyjaciele - program wychowania przedszkolnego

zgodny z obecnie obowiązującą podstawą programową.

Koncepcja programu opiera się głównie na metodach aktywizujących, które odwołują się do autentycznej i spontanicznej aktywności dzieci.

Pakiet przygotowany w oparciu o koncepcję Porozumienia bez Przemocy uwrażliwia przedszkolaki na innych i uczy je empatii.

 

Pakiet „Żyrafa Ola i przyjaciele” jest wynikiem pracy polskiego zespołu autorskiego, z zachowaniem praktyk i doświadczeń międzynarodowych. Dominującą rolę w  przygotowaniu odegrali  metodycy, nauczycielki wychowania przedszkolnego, doradcy i psycholog. W skład zespołu weszli przede wszystkim nauczyciele-praktycy, którzy codziennie w swej pracy zawodowej edukują i wychowują swoich podopiecznych. To dzięki nim "Żyrafa Ola i przyjaciele" zawiera optymalną ilość zróżnicowanego materiału, rozłożonego odpowiednio na każdy tydzień nauki i zabawy z dziećmi.

Niepubliczne Przedszkole "Misiowe Przedszkole

ul.Łokietka 135/1/3/5/6, 31-263 Kraków
tel.: 12 4161232, 510977731
e-mail.: misioweprzedszkole@op.pl
www. misioweprzedszkole.pl