Akademia Wyobraźni Play-Doh

Akademia Wyobraźni Play-Doh to Ogólnopolski Program Edukacyjny kocentrujący się na rozwijaniu umiejętności kreatywnego myślenia i zdolności manualnych przedszkolaków. Celem Programu jest realizacja warsztatów wśród dzieci w wieku 3-6 lat według specjalnie przygotowanych kart z zadaniami na różne okazje.

Każde przedszkole biorące udział w Programie otrzymuje bezpłatny pakiet materiałów edukacyjnych, które umożliwiają prowadzenie z dziećmi warsztatów rozwijających w nich zdolności plastycznie i wyobraźnię.

W trakcie zajęć dzieci poznają różne techniki wykonywania prac, uczą się korzystać z przyrządów ogólnodostępnych w przedszkolach do modelowania ciastoliny.

Karty zadań które dostają w pakiecie materiałów opracowane są przez Artystę i metodyka wychowania przedszkolnego.

Dwa razy do roku placówki dostają materiały do realizacji warsztatów i objęte są pedagogiczną opieką artystów-plastyków, wszystko po to żeby rozwijać kreatywność u najmłodszych. I edycja rozpoczyna się we wrześniu i ma charakter długofalowy

Dla rodziców:

Dzięki ciastolinie Play-Doh możecie wspólnie z Twoim dzieckiem kreatywnie spędzać czas w domu, lepić przeróżne formy, wyklejać, budować. Ciastolina Play-Doh poszerza wyobraźnię dziecka, a pomysłów na tworzenie nowych form jest nieskończona ilość.

ROZWIJAJ KRETYWNOŚĆ TWOJEGO DZIECKA
Z AKADEMIĄ WYOBRAŹNI PLAY-DOH: