www.misioweprzedszkole.pl

Misiowe Przedszkole to niepubliczne przedszkole w Krakowie, które działa od 01 września 2007 roku na podstawie wpisu do ewidencji szkół i placówek niepublicznych. (CZYTAJ WIECEJ)

Każdy z nas wie jak bardzo ważne jest prawidłowe odżywianie dzieci w wieku przedszkolnym. Jest to czas intensywnego rozwoju i wzrostu organizmu.(CZYTAJ WIĘCEJ)

Każdy nasz przedszkolak osiąga dojrzałość szkolną i bez problemu podejmuje nowe wyzwania jakie stawia mu nowe środowisko szkolne.(CZYTAJ WIĘCEJ)

GALERIA - Galeria zdjęć
PSZCZÓŁKI
ZABAWA KARNAWAŁOWA-STOKROTKI I MOTYLKI
WARSZTATY PLUSZOWEGO MISIA- ŻABKI I FIOŁKI
WARSZTATY - PRZYSZŁOŚĆ PRZEDSZKOLAKA

Listopad minął nam pod znakiem Orła Białego i barw biało-czerwonych. Poświęciliśmy wiele tematów na poznawanie i utrwalenie naszych symbolów narodowych, słuchaliśmy i nauczyliśmy się pieśni patriotycznych, a także przybliżyliśmy dzieciom tradycje i zwyczaje naszego regionu. Z tej okazji zaprosiliśmy teatrzyk do przedszkola ze spektaklem „Legenda o smaku wawelskim”, a następnie na zajęciach kulinarnych dzieci poznały tajemnice wypieku obwarzanka krakowskiego. Pod fachowym okiem pracowników Muzeum Histotrycznego nasze Starszaki podjęły się trudu wykonania Szopki Krakowskiej. Z okazji 100 rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę przystąpiliśmy do akcji „Rekord dla Niepodległej” i punktualnie o godz.11.11 9 listopada rozpoczęliśmy naszą uroczystą akademię odśpiewaniem czterech zwrotek „Hymnu Narodowego”.

W listopadzie dodatkowo celebrowaliśmy Światowy Dzień Muzyki, Dzień Pluszowego Misia oraz Andrzejki.

Tradycyjnie w ostatnim tygodniu listopada przystąpiliśmy do akcji „Szlachetnej Paczki” i wraz z Rodzicami zaczęliśmy zbierać dary dla wybranej rodziny.

Niepubliczne Przedszkole "Misiowe Przedszkole"  ul.Łokietka 135/1/3/5/6, 31-263 Kraków
tel.: 12 4161232
e-mail.: misioweprzedszkole@op.pl
www. misioweprzedszkole.pl

 Powered by: www.CDX.pl