Język angielski w przedszkolu

Grupy starsze

"Angielski dla starszaków."

Przygotowanie do nauki języka angielskiego. "Say Hello!" z misiem Benem dzieci poznają piosenki, gry i zabawy i podróżują po świecie języka

Dzieci oprócz codziennych lekcji prowadzonych przez doświadczonego lektora , mają stały kontakt z językiem angielskim we wszystkich czynnościach dnia codziennego. mają możliwość poznawania go na wszystkich spotykanych płaszczyznach. Do nauki języka angielskiego wykorzystujemy również monitory dotykowe, dzięki którym nasi podopieczni odkrywają nowy świat - niezwykle barwny i dający wiele mozliwości wyboru metod i sposobu uczenia się..

Nowoczesne pomoce audiowizualne i interaktywne pomagają w urozmaicaniu zajęć i na łączeniu tradycyjnej edukacji z róznymi formami zabawy. To z pewnością ułatwia naukę, a proces dydaktyczny czyni znacznie przyjemniejszym.

Grupy młodsze

Edukacja językowa:

Nauczanie języków obcych już od najwcześniejszych lat życia dziecka staje się coraz bardziej popularne, a wynika to z coraz większej przydatności języków obcych w życiu codziennym oraz w późniejszej pracy zawodowej.

Edukacja językowa dzieci w wieku przedszkolnym ma swoją wyraźną specyfikę i stosowane w niej metody muszą uwzględniać cechy rozwojowe małych uczniów, gdyż tylko wtedy nauczanie będzie skuteczne.

Dbając o prawidłowy rozwój i skuteczną edukację naszych przedszkolaczków postanowiliśmy wybrać to co dlo nich najlepsze. Edukacja językowa oparta jest na metodzie Lippy and Messy opracowanej przez specjalistów z Instytutu  Języka Angielskiego Bell w Krakowie przy współpracy znanego serialu telewizyjnego.