Z wielką radością informujemy, że zostaliśmy zwycięzcami konkursu Kraków Oddycha z "AirlyBirds".

Poniżej szczegóły:

"Cześć! Dziękujemy Ci serdecznie za udział w akcji #KrakowOddycha. Niesamowicie cieszymy się, że problem powietrza w Krakowie leży na sercu tak wielu mieszkańcom. Otrzymaliśmy olbrzymią liczbę zgłoszeń, która przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania, a akcja odbiła się szerokim echem w mediach i przyciągnęła do siebie również znane osobistości z Krakowa (m. in. Andrzej Mleczko oraz Formacja Chatelet, a niebawem ogłosimy kolejnych!). Tym samym chcemy Ci serdecznie pogratulować! Twoje zgłoszenie zostało zakwalifikowane i właśnie do Ciebie pofrunie nasz AirlyBird! Po zainstalowaniu sensora będziesz mógł na bieżąco śledzić stan jakości powietrza w Twojej okolicy i dzielić się tymi informacjami z mieszkańcami Krakowa poprzez platformę map.airly.eu. Od jutra ekipa Airly będzie kontaktowała się ze zwycięzcami telefonicznie, aby uzgodnić dogodny termin instalacji. Oczekuj kontaktu z naszej strony. Prosimy jednocześnie o cierpliwość. Zachęcamy do obserwowania naszego wydarzenia na Facebooku, aby być na bieżąco z postępami z instalacji sieci sensorów w Krakowie. Pozdrawiamy i dziękujemy, zespół Airly #KrakowOddycha "

Od teraz,  nasz system informuje nas na bieżąco o poziomie zanieczyszczenia powietrza oraz o tym, kiedy możemy bezpiecznie przebywać na zewnątrz.

Zapraszamy do strony monitorowania: https://airly.eu/map/pl/