Z wielką radością informujemy, że zostaliśmy zwycięzcami konkursu Kraków Oddycha z "AirlyBirds".

 

Poniżej szczegóły:

 

"Cześć! Dziękujemy Ci serdecznie za udział w akcji #KrakowOddycha. Niesamowicie cieszymy się, że problem powietrza w Krakowie leży na sercu tak wielu mieszkańcom. Otrzymaliśmy olbrzymią liczbę zgłoszeń, która przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania, a akcja odbiła się szerokim echem w mediach i przyciągnęła do siebie również znane osobistości z Krakowa (m. in. Andrzej Mleczko oraz Formacja Chatelet, a niebawem ogłosimy kolejnych!). Tym samym chcemy Ci serdecznie pogratulować! Twoje zgłoszenie zostało zakwalifikowane i właśnie do Ciebie pofrunie nasz AirlyBird! Po zainstalowaniu sensora będziesz mógł na bieżąco śledzić stan jakości powietrza w Twojej okolicy i dzielić się tymi informacjami z mieszkańcami Krakowa poprzez platformę map.airly.eu. Od jutra ekipa Airly będzie kontaktowała się ze zwycięzcami telefonicznie, aby uzgodnić dogodny termin instalacji. Oczekuj kontaktu z naszej strony. Prosimy jednocześnie o cierpliwość. Zachęcamy do obserwowania naszego wydarzenia na Facebooku, aby być na bieżąco z postępami z instalacji sieci sensorów w Krakowie. Pozdrawiamy i dziękujemy, zespół Airly #KrakowOddycha "

 

 Od teraz,  nasz system informuje nas na bieżąco o poziomie zanieczyszczenia powietrza oraz o tym, kiedy możemy bezpiecznie przebywać na zewnątrz.  

 

Zapraszamy do strony monitorowania: https://airly.eu/map/pl/

 

 

 

 

 

Nasze przedszkole pracuje w oparciu o program:

Żyrafa Ola i przyjaciele - program wychowania przedszkolnego

zgodny z obecnie obowiązującą podstawą programową.

Koncepcja programu opiera się głównie na metodach aktywizujących, które odwołują się do autentycznej i spontanicznej aktywności dzieci.

Pakiet przygotowany w oparciu o koncepcję Porozumienia bez Przemocy uwrażliwia przedszkolaki na innych i uczy je empatii.

 

Pakiet „Żyrafa Ola i przyjaciele” jest wynikiem pracy polskiego zespołu autorskiego, z zachowaniem praktyk i doświadczeń międzynarodowych. Dominującą rolę w  przygotowaniu odegrali  metodycy, nauczycielki wychowania przedszkolnego, doradcy i psycholog. W skład zespołu weszli przede wszystkim nauczyciele-praktycy, którzy codziennie w swej pracy zawodowej edukują i wychowują swoich podopiecznych. To dzięki nim "Żyrafa Ola i przyjaciele" zawiera optymalną ilość zróżnicowanego materiału, rozłożonego odpowiednio na każdy tydzień nauki i zabawy z dziećmi.

Niepubliczne Przedszkole "Misiowe Przedszkole

ul.Łokietka 135/1/3/5/6, 31-263 Kraków
tel.: 12 4161232, 510977731
e-mail.: misioweprzedszkole@op.pl
www. misioweprzedszkole.pl