Kończy się październik-za oknem zimno, szaro, kolorowe liście opadają z drzew, a u nas cały miesiąc gorąca atmosfera 01.10 z okazji Dnia Muzyki przypomnieliśmy naszym przedszkolaczkom jak wielkie znaczenie dla nas ma muzyka. 05.10 starsze grupy podczas warsztatów regionalnych zapoznały się z charakterystycznymi elementami stroju krakowskiego 14 10 obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji dzieci wraz z paniami przygotowały piękne występy i kolorowe własnoręcznie zrobione upominki dla naszej kadry.. 23 października młodsze grupy pojechały do Dworku Białoprądnickiego na spektakl pt "Zaczarowana zagroda" 25 października grupy starsze obejrzały w NCK musical pt " Akademia Pana Kleksa". Poświęciliśmy dużo czasu na cykl zajęć o zdrowym odżywianiu, który zakończyliśmy wspólnym śniadaniem pamiętając o tym, że "Śniadanie daje moc"!, obchodziliśmy Dzień Marchewki i Dzień Dyni. Powstało też wiele pomysłowych i różnorodnych jesiennych prac. Miesiąc zakończyliśmy wesołą zabawą Halloweenową..