Pogoda za oknem nas nie rozpieszcza. Wciąż zimno i pochmurno.

Postanowiliśmy wygonic zimę i przywitać wiosnę.

W przedszkolu, od samego rana ogromne emocje!

Najpierw, nasze przedszkolaki, oglądnęły "Baśń o złotej rybce" w wykonaniu Teatrzyku Kukiełkowego z Nowego Sącza,

I jak myślicie-jakie miały życzenie? Macie rację, chciały, żeby przyszła już wiosna, pełna kolorowych kwiatów!

Następnie z wielkim zaangażowaniem dzieci wraz z nauczycielkami wykonały kukły Marzanny i kolorowych wiosennych gaików.

Kiedy wszystko było już gotowe, pomaszerowalismy na pobliskie łąki, pożegnać zimę i przywitać wiosnę.

Mamy nadzieję, że już niedługo będzie ciepło i słonecznie!

Nasze przedszkole pracuje w oparciu

o najnowszy program edukacji przedszkolnej 2020

Przygotowany przez wydawnictwo MAC Edukacja jest w pełni zgodny z zaleceniami Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz obowiązującą podstawą programową wychowania przedszkolnego. Jako pierwszy na rynku został opracowany pod kątem kształtowania kompetencji kluczowych – zarówno w warstwie metodycznej, jak i kartach pracy. Jest bogaty w treści, które w zintegrowany sposób pogłębiają wiedzę, rozszerzają umiejętności praktyczne i kształtują postawy, wspierając tym samym wszystkie obszary rozwoju dziecka.