www.misioweprzedszkole.pl

Misiowe Przedszkole to niepubliczne przedszkole w Krakowie, które działa od 01 września 2007 roku na podstawie wpisu do ewidencji szkół i placówek niepublicznych. (CZYTAJ WIECEJ)

Każdy z nas wie jak bardzo ważne jest prawidłowe odżywianie dzieci w wieku przedszkolnym. Jest to czas intensywnego rozwoju i wzrostu organizmu.(CZYTAJ WIĘCEJ)

Każdy nasz przedszkolak osiąga dojrzałość szkolną i bez problemu podejmuje nowe wyzwania jakie stawia mu nowe środowisko szkolne.(CZYTAJ WIĘCEJ)

PROGRAMY I GRUPY - Kaczuszki 3-4-latki

 

KARTY PRACY

"Kolorowy start" to kompleksowy cykl dla wszystkich etapów edukacji, którego autorem jest znana i ceniona przez nauczycieli wychowania przedszkolnego pani Wiesława Żaba-Żabińska. Cykl jest odpowiedzią na zmiany zachodzące obecnie w polskiej oświacie

Pakiet dla czterolatka sklada się z kart pracy, książki i wyprawki plastycznej

Publikacja zawiera pięknie ilustrowane ćwiczenia. Dzieci nie pracują na niej graficznie, książka służy do wspólnego działania opartego na rozmowie, wyjaśnieniu, rozwiązywaniu, wykonywaniu ćwiczeń słuchowych, liczeniu itd. Pozwala to kształcić u przedszkolaków umiejętność współpracy w grupie i wpływa na rozwój edukacji społecznej. Książka jest powiązana tematycznie z kartami pracy, stanowi ich uzupełnienie, a obie publikacje poprzez właściwy dobór ćwiczeń, kompleksowo wpływają na wszechstronny rozwój dzieci.

Niepubliczne Przedszkole "Misiowe Przedszkole"  ul.Łokietka 135/1/3/5/6, 31-263 Kraków
tel.: 12 4161232
e-mail.: misioweprzedszkole@op.pl
www. misioweprzedszkole.pl

 Powered by: www.CDX.pl