www.misioweprzedszkole.pl

Misiowe Przedszkole to niepubliczne przedszkole w Krakowie, które działa od 01 września 2007 roku na podstawie wpisu do ewidencji szkół i placówek niepublicznych. (CZYTAJ WIECEJ)

Każdy z nas wie jak bardzo ważne jest prawidłowe odżywianie dzieci w wieku przedszkolnym. Jest to czas intensywnego rozwoju i wzrostu organizmu.(CZYTAJ WIĘCEJ)

Każdy nasz przedszkolak osiąga dojrzałość szkolną i bez problemu podejmuje nowe wyzwania jakie stawia mu nowe środowisko szkolne.(CZYTAJ WIĘCEJ)

PROGRAMY I GRUPY - Nasz program

Nasze przedszkole pracuje w oparciu o program:.
„W kręgu zabawy". Program wychowania przedszkolnego" – red. Jadwiga Pytlarczyk ; numer dopuszczenia do użytku: ISBN 978-83-7253-789-8, wydawnictwo: Juka

Zapewniając dzieciom osiąganie systematycznych postępów i sukcesów, radzenia sobie z trudnościami, stwarzając wszystkim dzieciom szansę rozwoju na miarę ich możliwości nasi nauczyciele stosują w pracy wiele nowatorskich metod:

Zapewniając dzieciom osiąganie systematycznych postępów i sukcesów oraz dbając o wysoki poziom pracy wychowawczo – dydaktycznej  realizujemy dodatkowo róznorodne programy edukacyjne mające  na celu wszechstronny rozwój naszych podopiecznych:

  1. Program edukacyjny "Warsztaty Wyobraźni Exspace"
  2. Edukacja globalna dla najmłodszych
  3. Akademia Wyobraźni Play-Doh
  4. Akademia Super Przedszkolaka
  5. Akademia Zdrowego Przedszkolaka
  6. Zdrowy Przedszkolak
  7. Akademia Aquafresh
  8. Pomagając Ludziom Pomagamy Naturze

W ramach czesnego zapewniamy:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niepubliczne Przedszkole "Misiowe Przedszkole"  ul.Łokietka 135/1/3/5/6, 31-263 Kraków
tel.: 12 4161232
e-mail.: misioweprzedszkole@op.pl
www. misioweprzedszkole.pl

 Powered by: www.CDX.pl