W poniedziałek 13 kwietnia 2015 r.w Teatrze Ludowym odbyła się uroczysta Gala Twórczości Dziecięcej zorganizowana przez Krainę Wyobraźni - warsztaty przedszkolne i szkolne. Dzieci uczestniczące w warsztatach pod opieką znanych krakowskich pisarzy i aktorów i plastyków samodzielnie stworzyły sztukę teatralną, którą przedstawiły na scenie Teatru Ludowego. Serdecznie dziękujemy organizatorom za wspaniałe przeżycia i rodzicom za zaangażowanie się w pomoc przy realizacji przedsięwzięcia.

Poniżej link do nagrania: