SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

Każdego roku o tej samej porze wszyscy czekamy na ten jedyny dzień w roku, kiedy wszystko staje się magiczne.

„6 grudnia – jak dobrze wiecie,
Święty Mikołaj chodzi po świecie.
Dźwiga swój worek niezmordowanie
i każde dziecko prezent dostanie.
A kiedy rozda już prezenty,
wraca do nieba uśmiechnięty”

ŚWIĘTA, ŚWIĘTA, ŚWIĘTA....

Tuż przed świętami panuje podniosła atmosfera. To czas pieczenia i dekorowania pierniczków, tworzenia różnorodnych ozdób choinkowych, śpiewania kolęd i poznawania tradycji związanych z obchodzeniem świąt w róznych zakątkach świata.

W tym roku gościliśmy rodziców, którzy wraz z dzieciaczkami stworzyli piękne kartki bożonarodzeniowe dla najbliższych.