14 maja uczestniczyliśmy w aktorskich warsztatach, adresowanych do najmłodszych "Tik-tak, złap czas!" Dzieci z grupy Jagódek i z grupy Kaczuszek miały okazję zwiedzić nasz przepiękny Teatr J.Słowackiego i następnie poprzez udział w różnych ćwiczeniach próbowały zgadnąć w jaki sposób upływ czasu pokazywany jest w teatrze. Prezentowały te zmiany na scenie. Poznały przy tym rolę światła, dźwięku, charakteryzacji, scenografii, ruchu, głosu, mimiki. Na zakończenie wspólnie wysłuchały bajki przybliżającej pojęcie czasu.