Warsztaty pizzowe z  www.pizzerriasalame.pl

Podczas warsztatów, dzieci nie tylko dowiedziały się jak wygląda praca kucharza, ale miały również okazję zobaczyć kolejne etapy powstawania tej smakowitej, włoskiej potrawy. Pomagały Panu kucharzowi i dobierały ulubione składniki.

Nasze zajęcia kulinarne mają na celu nauczyć dzieci czerpania radości ze wspólnego przygotowywania potraw,

Poprzez praktyczne działanie dzieci uczą się samodzielności, wzmacniają poczucie własnej wartości, poznają zasady bezpiecznego korzystania

z różnorodnego sprzętu i poznają etapy tworzenia posiłków. Na warsztatch robimy sałatki warzywne, owocowe, szaszłyki , pieczemy ciasta i tworzymy różnorodne kanapki.