We wrześniu przywitaliśmy nasze najmłodsze przedszkolaczki, które dzielnie przekraczały próg przedszkola.

Przypomnieliśmy sobie jak skomponować zdrowe kanapeczki, upiekliśmy pyszne dyniowe muffinki i zrobiliśmy pyszną sałatkę owocową.

15.09 obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki, a z okazji Dnia Sprzątania Świata przypomnieliśmy sobie najważniejsze zagadnienia dotyczące ekologii i segregacji śmieci, Starszaki wyruszyły na wycieczkę do Zakładu Uzdatniania Wody na ekologiczne warsztaty,

20 09 obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Przedszkolaka po góralsku.Gościli u nas aktorzy teatralni, którzy przedstawili dzieciom "Legendę Tatr", dzieci spożywały góralskie potrawy (jajecznicę po góralsku, kwaśnicę, ser kozi czy też kołacze) i poznały tradycje Górali

23.09 powitaliśmy kolorową Panią Jesień.

30.09 świętowaliśmy Dzień Chłopaka

Nie zapomnieliśmy też o bezpieczeństwie naszych milusińskich, zaproszony ratownik medyczny przekazał dzieciom podstawową wiedzę z zasad pierwszej pomocy przedmedycznej.

Każdego dnia korzystaliśmy z ostatnich ciepłych dni i radośnie bawiliśmy się na naszym placu zabaw.

Poniżej krótka foto-relacja z wrześniowych wydarzeń.