Wrzesień to czas powrotu do naszego przedszkola, do wspólnych zabaw i nauki, nowych przyjażni i przedwakacyjnych przyjaciół. Miesiąc, w którym najmłodsi pokonują swoje obawy i niepewności. W tym roku piekna, słoneczna pogoda przedłużyła troszkę beztroskie wakacje i sprzyjała długim pobytom na naszym placu zabaw. Postaraliśmy się, żeby ten czas na nowo wprowadził nasze przedszkolaczki w rytm dnia codziennego i wprowadzilismy wiele atrakcji nie zapominając o różnorodnych walorach edukacyjnych. Każdego dnia nasze dzieciaki sumiennie pracowały i przy wsparciu naszych wspaniałych pań rozwijały swoje umiejętności twórcze. Mieliśmy też kilka okazji do świętowania ważnych wydarzeń w życiu naszych przedszkolaków, jakimi są ich urodziny.   Poniżej krótka fotorelacja z ważniejszych wrześniowych wydarzeń.

-  Sprzatanie Świata: przystąpienie do akcji ogólnopolskiej "Plastikowa butelka zwrotna

-  Powitanie jesieni, dary jesieni,kolory

-  Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka: niespodziewany wypad na pizzę

- Warsztay konstrukcyjne dla starszaków: miasto, jego zakamarki, zabytki i rozwiazania nowoczesne