Z wielką radością informujemy, że zostaliśmy zwycięzcami konkursu Kraków Oddycha z "AirlyBirds".

 

Poniżej szczegóły:

 

"Cześć! Dziękujemy Ci serdecznie za udział w akcji #KrakowOddycha. Niesamowicie cieszymy się, że problem powietrza w Krakowie leży na sercu tak wielu mieszkańcom. Otrzymaliśmy olbrzymią liczbę zgłoszeń, która przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania, a akcja odbiła się szerokim echem w mediach i przyciągnęła do siebie również znane osobistości z Krakowa (m. in. Andrzej Mleczko oraz Formacja Chatelet, a niebawem ogłosimy kolejnych!). Tym samym chcemy Ci serdecznie pogratulować! Twoje zgłoszenie zostało zakwalifikowane i właśnie do Ciebie pofrunie nasz AirlyBird! Po zainstalowaniu sensora będziesz mógł na bieżąco śledzić stan jakości powietrza w Twojej okolicy i dzielić się tymi informacjami z mieszkańcami Krakowa poprzez platformę map.airly.eu. Od jutra ekipa Airly będzie kontaktowała się ze zwycięzcami telefonicznie, aby uzgodnić dogodny termin instalacji. Oczekuj kontaktu z naszej strony. Prosimy jednocześnie o cierpliwość. Zachęcamy do obserwowania naszego wydarzenia na Facebooku, aby być na bieżąco z postępami z instalacji sieci sensorów w Krakowie. Pozdrawiamy i dziękujemy, zespół Airly #KrakowOddycha "

 

 Od teraz,  nasz system informuje nas na bieżąco o poziomie zanieczyszczenia powietrza oraz o tym, kiedy możemy bezpiecznie przebywać na zewnątrz.  

 

Zapraszamy do strony monitorowania: https://airly.eu/map/pl/

 

 

 

 

 

Nasze przedszkole pracuje w oparciu

o najnowszy program edukacji przedszkolnej 2020

Przygotowany przez wydawnictwo MAC Edukacja jest w pełni zgodny z zaleceniami Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz obowiązującą podstawą programową wychowania przedszkolnego. Jako pierwszy na rynku został opracowany pod kątem kształtowania kompetencji kluczowych – zarówno w warstwie metodycznej, jak i kartach pracy. Jest bogaty w treści, które w zintegrowany sposób pogłębiają wiedzę, rozszerzają umiejętności praktyczne i kształtują postawy, wspierając tym samym wszystkie obszary rozwoju dziecka.

 

 

 

Niepubliczne Przedszkole "Misiowe Przedszkole

ul.Łokietka 135/1/3/5/6, 31-263 Kraków
tel.: 12 4161232, 510977731
e-mail.: misioweprzedszkole@op.pl
www. misioweprzedszkole.pl