Warsztaty pizzowe z  www.pizzerriasalame.pl

 

Podczas warsztatów, dzieci nie tylko dowiedziały się jak wygląda praca kucharza, ale miały również okazję zobaczyć kolejne etapy powstawania tej smakowitej, włoskiej potrawy. Pomagały Panu kucharzowi i dobierały ulubione składniki.

Nasze zajęcia kulinarne mają na celu nauczyć dzieci czerpania radości ze wspólnego przygotowywania potraw,

Poprzez praktyczne działanie dzieci uczą się samodzielności, wzmacniają poczucie własnej wartości, poznają zasady bezpiecznego korzystania

z różnorodnego sprzętu i poznają etapy tworzenia posiłków. Na warsztatch robimy sałatki warzywne, owocowe, szaszłyki , pieczemy ciasta i tworzymy różnorodne kanapki.

 

 

 

Nasze przedszkole pracuje w oparciu

o najnowszy program edukacji przedszkolnej 2020

Przygotowany przez wydawnictwo MAC Edukacja jest w pełni zgodny z zaleceniami Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz obowiązującą podstawą programową wychowania przedszkolnego. Jako pierwszy na rynku został opracowany pod kątem kształtowania kompetencji kluczowych – zarówno w warstwie metodycznej, jak i kartach pracy. Jest bogaty w treści, które w zintegrowany sposób pogłębiają wiedzę, rozszerzają umiejętności praktyczne i kształtują postawy, wspierając tym samym wszystkie obszary rozwoju dziecka.

 

 

 

Niepubliczne Przedszkole "Misiowe Przedszkole

ul.Łokietka 135/1/3/5/6, 31-263 Kraków
tel.: 12 4161232, 510977731
e-mail.: misioweprzedszkole@op.pl
www. misioweprzedszkole.pl