We wrześniu przywitaliśmy nasze najmłodsze przedszkolaczki, które dzielnie przekraczały próg przedszkola.

Przypomnieliśmy sobie jak skomponować zdrowe kanapeczki, upiekliśmy pyszne dyniowe muffinki i zrobiliśmy pyszną sałatkę owocową.

15.09 obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki, a z okazji Dnia Sprzątania Świata przypomnieliśmy sobie najważniejsze zagadnienia dotyczące ekologii i segregacji śmieci, Starszaki wyruszyły na wycieczkę do Zakładu Uzdatniania Wody na ekologiczne warsztaty,

20 09 obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Przedszkolaka po góralsku.Gościli u nas aktorzy teatralni, którzy przedstawili dzieciom "Legendę Tatr", dzieci spożywały góralskie potrawy (jajecznicę po góralsku, kwaśnicę, ser kozi czy też kołacze) i poznały tradycje Górali 

23.09 powitaliśmy kolorową Panią Jesień.

30.09 świętowaliśmy Dzień Chłopaka

Nie zapomnieliśmy też o bezpieczeństwie naszych milusińskich, zaproszony ratownik medyczny przekazał dzieciom podstawową wiedzę z zasad pierwszej pomocy przedmedycznej.

Każdego dnia korzystaliśmy z ostatnich ciepłych dni i radośnie bawiliśmy się na naszym placu zabaw.

Poniżej krótka foto-relacja z wrześniowych wydarzeń. 

Nasze przedszkole pracuje w oparciu

o najnowszy program edukacji przedszkolnej 2020

Przygotowany przez wydawnictwo MAC Edukacja jest w pełni zgodny z zaleceniami Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz obowiązującą podstawą programową wychowania przedszkolnego. Jako pierwszy na rynku został opracowany pod kątem kształtowania kompetencji kluczowych – zarówno w warstwie metodycznej, jak i kartach pracy. Jest bogaty w treści, które w zintegrowany sposób pogłębiają wiedzę, rozszerzają umiejętności praktyczne i kształtują postawy, wspierając tym samym wszystkie obszary rozwoju dziecka.

 

 

 

Niepubliczne Przedszkole "Misiowe Przedszkole

ul.Łokietka 135/1/3/5/6, 31-263 Kraków
tel.: 12 4161232, 510977731
e-mail.: misioweprzedszkole@op.pl
www. misioweprzedszkole.pl