Język angielski w przedszkolu

zajęcia w czesnym

 

Grupy starsze

"Angielski dla starszaków."

z lektorem

               Metoda pozwalająca dziecku doświadczyć
                      jęz.ang.wszystkimi zmysłami!

 

Dzieci oprócz zajęć prowadzonych przez doświadczonego lektora , mają stały kontakt z językiem angielskim we wszystkich czynnościach dnia codziennego. mają możliwość poznawania go na wszystkich spotykanych płaszczyznach. Do nauki języka angielskiego wykorzystujemy również monitory dotykowe, dzięki którym nasi podopieczni odkrywają nowy świat - niezwykle barwny i dający wiele mozliwości wyboru metod i sposobu uczenia się.

 

Nowo poznane słowa ćwiczone są poprzez zabawy, gry, teatrzyki maty sensoryczne i tematyczne, domino itp.

 

Nowoczesne pomoce audiowizualne i interaktywne pomagają w urozmaicaniu zajęć i na łączeniu tradycyjnej edukacji z róznymi formami zabawy. To z pewnością ułatwia naukę, a proces dydaktyczny czyni znacznie przyjemniejszym.

 

 

Grupy młodsze

 

Edukacja językowa:

Nauczanie języków obcych już od najwcześniejszych lat życia dziecka staje się coraz bardziej popularne, a wynika to z coraz większej przydatności języków obcych w życiu codziennym oraz w późniejszej pracy zawodowej.          

                                   

Edukacja językowa dzieci w wieku przedszkolnym ma swoją wyraźną specyfikę i stosowane w niej metody muszą uwzględniać cechy rozwojowe małych uczniów, gdyż tylko wtedy nauczanie będzie skuteczne.

 

Dbając o prawidłowy rozwój i skuteczną edukację naszych przedszkolaczków postanowiliśmy wybrać to co dlo nich najlepsze. Edukacja językowa oparta jest na metodzie Lippy and Messy opracowanej przez specjalistów z Instytutu  Języka Angielskiego Bell w Krakowie przy współpracy znanego serialu telewizyjnego.

 

 

 

 

Nasze przedszkole pracuje w oparciu

o najnowszy program edukacji przedszkolnej 2020

Przygotowany przez wydawnictwo MAC Edukacja jest w pełni zgodny z zaleceniami Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz obowiązującą podstawą programową wychowania przedszkolnego. Jako pierwszy na rynku został opracowany pod kątem kształtowania kompetencji kluczowych – zarówno w warstwie metodycznej, jak i kartach pracy. Jest bogaty w treści, które w zintegrowany sposób pogłębiają wiedzę, rozszerzają umiejętności praktyczne i kształtują postawy, wspierając tym samym wszystkie obszary rozwoju dziecka.

 

 

 

Niepubliczne Przedszkole "Misiowe Przedszkole

ul.Łokietka 135/1/3/5/6, 31-263 Kraków
tel.: 12 4161232, 510977731
e-mail.: misioweprzedszkole@op.pl
www. misioweprzedszkole.pl