utm_source=salesmanago&utm_medium=mailing&utm_campaign=defaulthttps://www.youtube.com/watch?v=q48-YcCN2Y0

Krok po kroku – poznać i okiełznać emocje

Bajki są z nami wieków, a ich rola wciąż jest taka sama: pokazać dzieciom świat, także w tych czarno-białych barwach. Opowiadania, pomagają dzieciom uporać się z rzeczywistością pełną emocji, których nie rozumieją, a z którymi często muszą radzić sobie same. I choć negatywne uczucia nie znikną, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, to na pewno będzie łatwiej je oswoić.

Wspólne słuchanie bajki pomoże polskim dzieciom zrozumieć, z jakimi uczuciami zmagają się ich ukraińscy koledzy, a naszym wschodnim gościom, da możliwość oswojenia trudnych uczuć.

Zapraszamy do wspólnego czytania kolejnej części opowiadania „Wielka podróż. Część II - DO GRANICY”

Krok po kroku – poznać i okiełznać emocje

Zapraszamy do wspólnego czytania kolejnych części opowiadań:

„Wielka podróż. Część III - W DALEKIM LESIE”

POBIERZ PDF

„Wielka podróż. Część IV - WSZYSTKO NOWE”

POBIERZ PDF

Nasze przedszkole pracuje w oparciu

o najnowszy program edukacji przedszkolnej 2020

Przygotowany przez wydawnictwo MAC Edukacja jest w pełni zgodny z zaleceniami Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz obowiązującą podstawą programową wychowania przedszkolnego. Jako pierwszy na rynku został opracowany pod kątem kształtowania kompetencji kluczowych – zarówno w warstwie metodycznej, jak i kartach pracy. Jest bogaty w treści, które w zintegrowany sposób pogłębiają wiedzę, rozszerzają umiejętności praktyczne i kształtują postawy, wspierając tym samym wszystkie obszary rozwoju dziecka.