Wszyscy się chwalą, pochwalimy się i my!
Z wielką radością i dumą informujemy, ze nasze dzieci z grupy 5-latków i grupy "0" uczestniczyły w ogólnopolskim konkursie na "Genialnego Pięciolatka" i "Genialnego Sześciolatka" w roku szkolnym 2018/2019 . W konkursie uczestniczyło 20 dzieci.

Wyniki testów przeszły nasze oczekiwania: 18 dzieci z wynikiem bardzo dobrym, 2 z wynikiem dobrym!

Brawo Wy! Brawo nasze Panie!

 

 

 

 

 

Miło nam poinformować, że nasze "Biedroneczki" dostały się do projektu aktywnej edukacji ekologicznej pt " Lena i Kuba na tropie" i wygrały

I etap na ilustrację do eko- opowiadania. Nagrodą dla dzieci są książeczki z ich ilustracją.
Projekt ma na celu wzmocnienie świadomości oraz kompetencji dotyczących dbania o własne otoczenie. Pierwszym etapem do przejścia był konkurs na dziecięce ilustracje do specjalnie przygotowanych opowiadań omawiających następującą tematykę:

 

  • wskazanie ponownego zastosowania papieru, ubrań, plastikowych butelek i nakrętek,
  • wykorzystanie niekompletnych bądź zepsutych zabawek,
  • zachętę do korzystania z ekologicznego transportu.

Spośród nadesłanych ponad 700 ilustracji jury projektu wybrało te, które zostały umieszczone w drukowanej wersji opowiadań.I Jeszcze raz gratulujemy dzieciakom i ich Paniom!

 

 

 

W dniu 30 wrzesnia w ramach Akademii Aquafresh o godz. 12.00 nasze przedszkolaczki wraz z innymi przedszkolakami z całej Polski ustanowiły Rekord Guinnessa w największej liczbie osób myjących w tym samym czasie zęby.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

 

Szczegóły i relacja z tego wydarzenia na www.akademia-aquafresh.pl oraz na kanale Akademia Aquaresh na YouTube.

 

 


 

Nasze przedszkole pracuje w oparciu

o najnowszy program edukacji przedszkolnej 2020

Przygotowany przez wydawnictwo MAC Edukacja jest w pełni zgodny z zaleceniami Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz obowiązującą podstawą programową wychowania przedszkolnego. Jako pierwszy na rynku został opracowany pod kątem kształtowania kompetencji kluczowych – zarówno w warstwie metodycznej, jak i kartach pracy. Jest bogaty w treści, które w zintegrowany sposób pogłębiają wiedzę, rozszerzają umiejętności praktyczne i kształtują postawy, wspierając tym samym wszystkie obszary rozwoju dziecka.

 

 

 

Niepubliczne Przedszkole "Misiowe Przedszkole

ul.Łokietka 135/1/3/5/6, 31-263 Kraków
tel.: 12 4161232, 510977731
e-mail.: misioweprzedszkole@op.pl
www. misioweprzedszkole.pl