Dzień Dziecka

W Dzień Dziecka przywitała nas piękna, słoneczna pogoda.Dzieci świętowały swój dzień przez dwa dni, które obfitowały w wiele niespodzianek. Rozpoczęliśmy szaloną zabawą z klaunami i z kolorową dmuchaną zjeżdzalnią.

Cały dzień spędziliśmy na beztroskich zabawach w salach i na naszym placu zabaw.

Warsztaty "Finansowy elementarz"

W trakcie spotkania w przedszkolu, pani prowadząca warsztaty starała się wyjaśnić naturę pieniądza oraz zasady oszczędzania, które ułatwią im start w dorosłe życie, tak aby w przyszłości rozsądnie dysponowały swoimi wydatkami. Głównym celem warsztatów jest odpowiedź na pytanie: Skąd wzięły sie pieniądze i do czego są potrzebne,  kształtowanie u dzieci nawyku oszczędzania i planowania i przede wszystkim uświadomienie różnicy między potrzebą, a zachcianką.

Pożegnanie starszaków

Nasze Pszczółki, żegnają przedszkole!

Mamy nadzieję, że w nowych miejscach znajdą oddanych przyjaciół i wspaniałych nauczycieli, którzy poprowadzą je przez kolejne lata! Życzymy Wam powodzenia w szkole i "dobrych wiatrów w wasze zyciowe żagle"!

Truskawkowe szaleństwo

Na stolach naszych przedszkolaków zrobiło sie truskawkowo.

Pierożki, koktajle, owsianki z truskawkami, lemoniady-mniam!

Nasze przedszkole pracuje w oparciu

o najnowszy program edukacji przedszkolnej 2020

Przygotowany przez wydawnictwo MAC Edukacja jest w pełni zgodny z zaleceniami Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz obowiązującą podstawą programową wychowania przedszkolnego. Jako pierwszy na rynku został opracowany pod kątem kształtowania kompetencji kluczowych – zarówno w warstwie metodycznej, jak i kartach pracy. Jest bogaty w treści, które w zintegrowany sposób pogłębiają wiedzę, rozszerzają umiejętności praktyczne i kształtują postawy, wspierając tym samym wszystkie obszary rozwoju dziecka.