Grudzień to magiczny miesiąc, wypełniony oczekiwaniem na Mikołaja, na zabawy na śniegu, na pierwszą gwiazdkę, na pachnącą choinkę, rodzinną Wigilię i na prezenty. To czas radosnych przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia, kolorowych dekoracji, to czas wypełniony zapachem pieczonych pierniczków i niezwykłej atmosfery przepełnionej dźwiękiem pastorałek i kolęd. To miesiąc w którym, w każdym z nas budzi się drzemiące dziecko.
Grudzień sprawia,że czasem wydaje się nam, że przenieśliśmy się do krainy baśni. I tak właśnie baśniowo zrobiło się w naszym przedszkolu !
                                                                        Zapraszamy do fotogalerii
 
 
 
 
 
 

Nasze przedszkole pracuje w oparciu

o najnowszy program edukacji przedszkolnej 2020

Przygotowany przez wydawnictwo MAC Edukacja jest w pełni zgodny z zaleceniami Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz obowiązującą podstawą programową wychowania przedszkolnego. Jako pierwszy na rynku został opracowany pod kątem kształtowania kompetencji kluczowych – zarówno w warstwie metodycznej, jak i kartach pracy. Jest bogaty w treści, które w zintegrowany sposób pogłębiają wiedzę, rozszerzają umiejętności praktyczne i kształtują postawy, wspierając tym samym wszystkie obszary rozwoju dziecka.

 

 

 

Niepubliczne Przedszkole "Misiowe Przedszkole

ul.Łokietka 135/1/3/5/6, 31-263 Kraków
tel.: 12 4161232, 510977731
e-mail.: misioweprzedszkole@op.pl
www. misioweprzedszkole.pl