W tym roku listopad przywitał nas ciepłem i słoneczną pogodą.

Nasze przedszkolaki dużo czasu spędzały na placu zabaw, korzystając z ostatnich promyków słońca.

Listopad to miesiąc, w którym obchodzimy ważne święta, do których dużo wcześniej się przygotowujemy, listopad to także rozmowy

na temat zmian w przyrodzie, które pojawiają się późną jesienią, a także wesołe chwile związane z Międzynarodowym Dniem Pluszowego Misia czy też pisaniem listów do Mikołaja.

Ten miesiąc,tradycyjnie zakończylismy zabawą andrzejkową. Bo każda okazja jest dobra, żeby się poruszać, potańczyć, pomarzyć i oddać się fantazji.

 

W tym miesiącu uczestniczyliśmy też w ciekawych spotkaniach i warsztatach, podejmowaliśmy różnorodne wyzwania m.in. udział w akcji "Szkoła pamięta", udział w akcji "Szkoła do Hymnu", udział w akcji "Biblioteka Przedszkolaka,a także dołączyliśmy do akcji pomocy dla krakowskiego schroniska

 

Zapraszamy do naszej fotorelacji z listopadowych dni w naszym przedszkolu!

Spotkanie z teatrem lalkowym

 

 

 

Warsztaty przyrodnicze:Co słychać w lesie jesienią?

 

Warsztaty edukacyjne: " Bezpieczny przedszkolak"

Nasze przedszkole pracuje w oparciu

o najnowszy program edukacji przedszkolnej 2020

Przygotowany przez wydawnictwo MAC Edukacja jest w pełni zgodny z zaleceniami Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz obowiązującą podstawą programową wychowania przedszkolnego. Jako pierwszy na rynku został opracowany pod kątem kształtowania kompetencji kluczowych – zarówno w warstwie metodycznej, jak i kartach pracy. Jest bogaty w treści, które w zintegrowany sposób pogłębiają wiedzę, rozszerzają umiejętności praktyczne i kształtują postawy, wspierając tym samym wszystkie obszary rozwoju dziecka.

 

 

 

Niepubliczne Przedszkole "Misiowe Przedszkole

ul.Łokietka 135/1/3/5/6, 31-263 Kraków
tel.: 12 4161232, 510977731
e-mail.: misioweprzedszkole@op.pl
www. misioweprzedszkole.pl