Październik przywitał nas słoneczną aurą i zachęcał do codziennych spacerów i zabaw.

W pierwszej połowie października starsze grupy odwiedziły Teatr "Figurki'.

Dodatkowo nasze przedszkolaczki przygotowywały upominki dla naszych pań i z dużym entuzjazmem ćwiczyły program na akademię z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W podziękowaniu za piękne występy Myszka Miki rozdała dzieciom "małe co nie co"

Na zajęciach powstały piękne jesienne prace, troszkę eksperymentowaliśmy, a także poznawaliśmy tajniki programowania.

Nie zapomnieliśmy też o naszych październikowych solenizantach dla których odśpiewaliśmy tradycyjne "Sto lat!"

Następny, jesienny miesiąc pożegnaliśmy szalonym Dniem Dyni, było wystrzałowo i wybuchowo! Jak było? Zobaczcie sami!

Nasze przedszkole pracuje w oparciu

o najnowszy program edukacji przedszkolnej 2020

Przygotowany przez wydawnictwo MAC Edukacja jest w pełni zgodny z zaleceniami Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz obowiązującą podstawą programową wychowania przedszkolnego. Jako pierwszy na rynku został opracowany pod kątem kształtowania kompetencji kluczowych – zarówno w warstwie metodycznej, jak i kartach pracy. Jest bogaty w treści, które w zintegrowany sposób pogłębiają wiedzę, rozszerzają umiejętności praktyczne i kształtują postawy, wspierając tym samym wszystkie obszary rozwoju dziecka.