Następny miesiąc dobiega końca, więc czas na małe podsumowanie:

- Październik przywitaliśmy wesołą, jesienną zabawą podczas której animatorzy zapewnili naszym przedszkolaczkom pozytywną dawkę energii i udowodnili, że jesień wcale nie musi być nudna i smutna.

-12 października nasi podopieczni mieli okazję zobaczyć z bliska pszczoły i podczas warsztatów pszczelarskich poznali ciekawy świat pszczół. Na zakończenie warsztatów, każde dziecko otrzymało "Dyplom Młodego Pszczelarza".

-Nasze przedszkolaczki nie zapomniały o bardzo ważnym dniu jakim jest Dzień Nauczyciela i przygotowały uroczystą akademię podczas której zaprezentowały piękne życzenia i piosenki dla naszej kadry.Każdy pracownik naszego przedszkola otrzymał mały upominek samodzielnie wykonany przez dzieci.

-Następnym ważnym wydarzeniem w przedszkolu była wizyta pana Leśniczego, który uroczyście wręczył naszym starszakom "Odznaki Pomocnika Leśnika".

-22 października starsze grupy odwiedziła pani bibliotekarka. Podczas spotkania dzieci poznały fragmenty książki " Mały duszek" Otfrieda Preusslera i wykonały swoje małe książeczki.

Tradycyjnie w naszym przedszkolu, w październiku obchodziliśmy "Dzień Dyni", "Dzień Marchewki", a na koniec pożegnaliśmy mijający miesiąc w wesołym, halloweenowym nastroju.

Dziękujemy Wszystkim za wspaniały miesiąc i za współpracę! 

Nasze przedszkole pracuje w oparciu

o najnowszy program edukacji przedszkolnej 2020

Przygotowany przez wydawnictwo MAC Edukacja jest w pełni zgodny z zaleceniami Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz obowiązującą podstawą programową wychowania przedszkolnego. Jako pierwszy na rynku został opracowany pod kątem kształtowania kompetencji kluczowych – zarówno w warstwie metodycznej, jak i kartach pracy. Jest bogaty w treści, które w zintegrowany sposób pogłębiają wiedzę, rozszerzają umiejętności praktyczne i kształtują postawy, wspierając tym samym wszystkie obszary rozwoju dziecka.

 

 

 

Niepubliczne Przedszkole "Misiowe Przedszkole

ul.Łokietka 135/1/3/5/6, 31-263 Kraków
tel.: 12 4161232, 510977731
e-mail.: misioweprzedszkole@op.pl
www. misioweprzedszkole.pl