Podczas wakacji, w grupach starszych, tematem przewodnim były podróże po świecie. Poprzez aktywne działania nasze przedszkolaczki zapoznały się z kuturą i zwyczajami panującymi w odległych krajach.

Młodsze grupy eksperymentowały i poznawały różnorodność mas sensorycznych.

Podczas wakacji nie zapomnieliśmy o przypominaniu zasad bezpieczeństwa, jakich należy przestrzegać podczas letniego wypoczynku. O obowiązujących zasadach przypomnieli nam też aktorzy z Krakowa, przedstawiając barwny i pełen humoru spektakl pt "To już lato, co ty na to?"

W ostatnim tygodniu wakacji nasze przedszkolaczki pojechały na wycieczkę do Czernichowa, gdzie zapoznały się z historią kolejki.

Czas wakacji w naszym przedszkolu to czas, który przede wszystkim spędzamy na radosnych zabawach, na naszym placu zabaw.

Nasze przedszkole pracuje w oparciu

o najnowszy program edukacji przedszkolnej 2020

Przygotowany przez wydawnictwo MAC Edukacja jest w pełni zgodny z zaleceniami Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz obowiązującą podstawą programową wychowania przedszkolnego. Jako pierwszy na rynku został opracowany pod kątem kształtowania kompetencji kluczowych – zarówno w warstwie metodycznej, jak i kartach pracy. Jest bogaty w treści, które w zintegrowany sposób pogłębiają wiedzę, rozszerzają umiejętności praktyczne i kształtują postawy, wspierając tym samym wszystkie obszary rozwoju dziecka.