Wrzesień, to czas powrotów, czas wakacyjnych wspomnień, a także czas licznych wyzwań i ważnych dni w przedszkolnym kalendarzu.

Pierwszy miesiąc nowego roku szkolnego przywitał nas słoneczną aurą, co pozwoliło nam na długie spacery i beztroskie zabawy na naszym placu zabaw. Wrzesień to równiez czas nowych pomysłów, wyzwań, a także czas na adaptację naszych najmłodszych pociech.

Podczas mijających, wrześniowych tygodni powspominaliśmy wakacje, stworzyliśmy kącik wakacyjnych wspomnień, pomogliśmy paniom na kuchni i samodzielnie przygotowalismy sobie swoje podwieczorki, ćwiczylismy w "pocie czoła" na warsztatach sportowych, próbowalismy programować i konstruować z klockow lego, tworzyliśmy masy plastyczne i ścieżki sensoryczne, tworzyliśmy różnorodne dzieła, tańczyliśmy do ulubionych melodii i bawiliśmy się z ulubioną chustą klanzy.

W obliczu wszystkich działań, nie zapomnieliśmy o ważnych dla nas świętach:

Międzynarodowym Dniu Kropki, Ogólnopolskim Dniu Przedszkolaka i Pierwszym Dniu Jesieni.

Poniżej foto-relacja z naszych wrześniowych, przedszkolnych dni.

Zapraszamy i życzymy miłego oglądania!


 

     

 

Nasze samodzielnie przygotowane podwieczorki

 

 

                                   

 

 

Nasze przedszkole pracuje w oparciu

o najnowszy program edukacji przedszkolnej 2020

Przygotowany przez wydawnictwo MAC Edukacja jest w pełni zgodny z zaleceniami Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz obowiązującą podstawą programową wychowania przedszkolnego. Jako pierwszy na rynku został opracowany pod kątem kształtowania kompetencji kluczowych – zarówno w warstwie metodycznej, jak i kartach pracy. Jest bogaty w treści, które w zintegrowany sposób pogłębiają wiedzę, rozszerzają umiejętności praktyczne i kształtują postawy, wspierając tym samym wszystkie obszary rozwoju dziecka.

 

 

 

Niepubliczne Przedszkole "Misiowe Przedszkole

ul.Łokietka 135/1/3/5/6, 31-263 Kraków
tel.: 12 4161232, 510977731
e-mail.: misioweprzedszkole@op.pl
www. misioweprzedszkole.pl